Hakkımızda

AKGÜLLER NAKLİYAT

 1969 yılından süre gelen nakliye alanındaki tecrübemizle, şahıs ve kurumlara yönelik şehir içi & şehir dışı, ev, iş yeri, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb. kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirilmiştir. 

Değişen teknolojiyi de kullanarak sürekli kendini geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmalarını sürdürmüş hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda her zaman daha iyiyi hedeflemiştir. 

Şehir içi & şehir dışı taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, donanım, uzman kadro ve deneyime sahip olmakla beraber taşınma hizmetini esnasında oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilmek için gerekli ambalajlama ve koruma işlemlerine en üst düzeyde özen gösterilmektedir.

Güvenli Nakliyat

Firmamız, siz değerli müşterilerinin desteği ve güveni ile dünden bugüne büyüyerek gelişmiştir. Sizlerin güvenini kazanmak, bizim en büyük mutluluğumuzdur. Bu yüzden çalışmalarımızı karşılıklı güven ve dürüstlüğü esas alarak gerçekleştirmekteyiz.  

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal taşımacılık kapsamı içerisinde değerlendireceğimiz ofis, büro, dershane, kolej, iş merkezi, üniversite vb. nakliye hizmetimiz ile özel sektöre özel çözümler üretmekte ve yeni yerlerine sorunsuz bir biçimde taşınmaları sağlamaktadır.  

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye veya diğer nakliye işlerinizde olsun, en ince ayrıntısına kadar taşımalarda ne gibi sıkıntılarla karşılaşabileceğinizi artık çok iyi biliyor ve bu sıkıntılara sizlerin de takdirini kazanacak çözümleri çok seri bir şekilde üretebiliyoruz.   

1969 yılından süre gelen tecrübeyle